MissionProfileServicesCooperationReferencesContact
 
 
 


 

PRINCE2® Practitioner Convesrion Course

Intenzívny trojdňový kurz, na konci ktorého sa realizuje  APMG certifikovaná PRINCE2® Practitioner skúška. Tento kurz je pre tých, ktorí získali APMG Foundation certifikát z PRINCE2® - verzia 2005.  Školenie je vedené skúseným APMG akreditovaným školiteľom na najvyššej úrovni.

KTO

projektoví manažéri, projektoví koordinátori a riaditelia, ktorí už úspešne absolvovali kurz PRINCE2™  na úrovni Foundation a potrebujú získať certifikát  na úrovni Practitioner alebo  tí absolventi kurzu na úrovni  Practioners ktorí si potrebujú obnoviť certifikát PRINCE2™

TRVANIE

Intenzívny trojdňový kurz vrátane večernej práce.

SKÚŠKA

Skúška na úrovni  Practitioner trvá tri hodiny, koná sa na tretí deň a je založená na prípadovej štúdii.

PREDPOKLADY

Odporúča sa 20 hodín samoštúdia pred kurzom. Poskytne sa PRINCE2® manuál, príručka, interaktívne CD a on-line podpora.

CIELE

  • Pripravovať projektové plány pri použití  plánovacích techník založených na produktoch
  • Realizovať pre projekt analýzu rizík risk a management
  • Vhodne využívať pri projektoch metodológiu PRINCE2®
  • Absolvovať skúšku na úrovni PRINCE2® Practitioner

OBSAH

Tento trojdňový kurz je zostavený tak, aby čo najviac študentov dokázalo absolvovať záverečnú skúšku a musí obsahovať nasledujúce oblasti:

  • Všetky postupy PRINCE2® od začatia projektu až po jeho ukončenie
  • Organizácia
  • Plánovanie  založené na produkte
  • Kontrola
  • Riadenie rizík
  • Kvalita a prehľad kvality
  • Kontrola zmien a konfiguračný manažment
  • PRINCE2® v praxi
  • Techniky skúšok

PRÍSTUP

Tento intenzívny trojdňový kurz  je navrhnutý tak, aby  maximalizoval úspech pri skúškach. Na konci kurzu sa realizuje skúška na úrovni PRINCE2® Practitioner. Skúška trvá tri hodiny a má formu objektívneho testovania založená na správnom výbere jednej z troch ponúkaných odpovedí a prípadovej štúdii.

PRINCE2® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries..  The Swirl logo™ is a Trade Mark of the Office of Government Commerce.

Najblizsie Terminy

Course Title Venue Start Date End Date Price  
PRINCE2® Practitioner Convesrion Course
Volne miesta: 0
MAX INN Bratislava 18/08/10 20/08/10 900 EUR Inquire
PRINCE2® Practitioner Convesrion Course
MAX INN Bratislava 29/09/10 01/10/10 900 EUR Book
PRINCE2® Practitioner Convesrion Course
MAX INN Bratislava 17/11/10 19/11/10 900 EUR Book
PRINCE2® Practitioner Convesrion Course
MAX INN Bratislava 08/12/10 10/12/10 900 EUR Book
 

PRINCE2® is a Registered Trade Mark of the Office of Government Commerce in the United Kingdom and other countries.
The Swirl logo™ is a Trade Mark of the Office of Government Commerce. Ownership of PRINCE2® belongs to the OGC and is managed by the APMG.
AJS Management is an affiliate with CUPE Ltd UK. www.cupe.co.uk/ajs-management.asp